W związku z naczelną zasadą, iż nie czerpiemy żadnego zysku z akcji, zwracamy się do wszystkich o małą pomoc.
Potrzebujemy różnych rzeczy, byśmy razem mogli wspierać bohaterów naszych akcji.
Wszystkich pomagającym, o których wiemy – umieszczamy na Szlaku Odlotowych Ludzi.

1. Wsparcie finansowe czy materialne dla bohaterów – nie ulega wątpliwości. Oni są najważniejsi. Informacje o numerze konta i jak pomóc – zawsze znajdziesz na głównej stronie.

UWAGA ! Przejscie do kolejnych punktów możliwe jest jedynie po wykonaniu pierwszego. To dla nas najważniejsze!

Jeśli jednak nie wyczerpałeś swojej ochoty do pomagania i chcesz uczestniczyć w fajnej akcji – to mamy kilka opcji. 

2. Finanse – czasem po prostu najłatwiej jest wpłacić 5zł i nie kombinować. My z kolei możemy to wykorzystać potem na produkcję ulotek, paliwo do samochodu technicznego, reklamę, utrzymanie strony i masę innych wydatków. Uwierzcie, jest tego dużo, a finansujemy to z własnej kieszeni. Jeśli chcesz nam pomóc. Napisz na kontakt@biegiemprzezswiat.pl. Podamy szczegóły.

3. Udział w biegu – to dla nas ogromna pomoc, wspaniale spędzić z kimś na trasie wspólne kilometry, dodaje to motywacji. Razem raźniej. Czy to jeden etap, czy kilka dni czy chociaż kilka kilometrów, wszystko się liczy. Nie bój się, że nie wytrzymasz tempa – zwolnimy 🙂 Zajrzyj do działu trasa biegu.

4. Noclegi czy posiłki na trasie – zawsze miło przespać się w łóżku, ale chodzi także o to, że możemy poznać coraz więcej ciekawych, odlotowych ludzi. Tym samym możemy zmniejszyć wydatki na akcję i więcej przeznaczyć dla naszych bohaterów. Jeśli, więc możesz nas przenocować, masz znajomych w okolicy, daj znać. Etapy są w dziale trasa biegu. Jednocześnie wielka prośba, nie wynajmujcie nam hoteli czy innych zajazdów (chyba że są Wasze), lepiej te pieniądze przeznaczyć na leczenie naszych bohaterów.

5. Nagłaśnianie inicjatywy – mówić, mówić i jeszcze raz opowiadać o akcji wszędzie. Opowiadaj przy kawie, zapraszaj na fan page’a, udostępniaj stronę i informacje. Jeśli możesz – napisz artykuł na swoim blogu, stronie (zrewanażujemy się tym samym), gazecie. W ten sposób coraz więcej ludzi będzie mogło pomagać. Pamiętaj o tym, że tylko w taki sposób mogą się o tym dowiedzieć, reklama w TV czy gazecie, niestety kosztuje – nie ma dla nas wyjątku. Więc musimy sobie poradzić sami 🙂